Ranking kredytów gotówkowych 2022 – Top 5 ofert kredytów gotówkowych

fot. adobe stock

Wybór kredytu gotówkowego wcale nie musi oznaczać wielu godzin spędzonych na analizie każdej poszczególnej oferty osobno. Oferty kredytów zmieniają się w sposób niezwykle dynamiczny, jednak mamy na to rozwiązanie – ranking kredytów gotówkowych, który przedstawia pięć najlepszych pod względem kosztowym propozycji.

Bank Pekao – Pożyczka Ekspresowa Pekao S.A.

Na piątym miejscu w naszym zestawieniu plasuje się niezwykle popularny bank Pekao, który oferuje ekspresową pożyczkę oprocentowaną na 9.49%. W ramach oferty banku mamy możliwość wnioskowania kwoty od 1 000 do nawet 200 000 złotych na dowolny cel. W zależności od naszych potrzeb kwota kredytu może być rozłożona nawet na 120 rat. Dużą zaletą oferty jest możliwość uzyskania dodatkowych środków bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet, szczególnie gdy bank Pekao to bank, do którego wpływają nasze dochody.

BNP Paribas – Kredyt na zielone zmiany

Wyjątkowa oferta atrakcyjnego kredytu gotówkowego na zielone zmiany jest proponowana wszystkim klientom, którzy aktywnie poszukują finansowania wdrożenia nowoczesnych technologii korzystających z odnawialnych źródeł energii, ocieplenia domu lub wymiany źródła energii na bardziej ekologiczne.

W ramach tej oferty bank BNP Paribas gwarantuje brak prowizji i niskie oprocentowanie równe 9.49%. Bank nie wymaga od nas posiadania konta, jednak niezbędne może okazać się przedstawienie zaświadczenia o zarobkach. Więcej informacji o kredycie na zielone zmiany znajdziemy pod adresem https://www.17bankow.com/ranking-kredytow-gotowkowych, gdzie podane są szczegółowe informacje o ofercie finansowania nowoczesnych technologii.

Santander Consumer Bank – Mistrzowski kredyt gotówkowy dla nowych Klientów

Santander postanowił zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty kredytu gotówkowego i nie tak dawno ogłosił nową akcję pod tytułem „mistrzowski kredyt gotówkowy dla nowych klientów”. Co kryje się pod nazwą tej oferty? Możliwość zawnioskowania nawet o 80 000 złotych z możliwością wydłużenia okresu kredytowania nawet do 84 rat. Oprocentowanie kredytu wynosi 7.20%, a prowizja od udostępnienia środków to 3.29%.

Jest to konkurencyjna pod względem kosztów oferta dla klientów, którzy nie są związani z bankiem Santander, jednak jak w przypadku innych banków, tak również tutaj klient będzie zobowiązany dostarczyć zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z konta za 3 miesiące, które potwierdzi wysokość uzyskiwanych dochodów.

Alior Bank – Pożyczka Internetowa w promocji z alertami BIK

Alior Bank, specjalizujący się w atrakcyjnych ofertach kredytowych i tym razem nie zawiódł. Oferta kredytu na kwotę nawet 200 000 złotych na dowolny cel przy oprocentowaniu 8.69% i RRSO 9,04% (Przy kwocie 20 000 zł na 48 miesięcy) to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Bank umożliwia wnioskowanie o kredyt gotówkowy przez internet, a w przypadku pozytywnie rozpatrzonego wniosku środki mogą być dla nas dostępne nawet w ciągu 1 godziny. Alior w ramach oferty przygotował dla klientów dodatkową niespodziankę – darmowe alerty BIK, które powiadomią nas zawsze wtedy, gdy w bazie Biura Informacji Kredytowej pojawi się zapytanie dotyczące naszych danych osobowych. Warto trzymać rękę na pulsie z Alior Bankiem.

PKO BP – Pożyczka gotówkowa

PKO BP po raz kolejny wyprzedza swoich konkurentów, oferując klientom indywidualnym najlepsze warunki kredytu gotówkowego z oprocentowaniem 7,89%. To oferta, która jest pod wieloma względami najlepsza. Przede wszystkim brak prowizji za uruchomienie środków na nasze konto. Po drugie możliwość wnioskowania o kredyt bez wychodzenia z domu – wszystko załatwimy przez internet. Po trzecie wysoka kwota kredytu – aż 50 000 dostępne nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. To sprawia, że oferta kredytu gotówkowego od PKO BP jest taka atrakcyjna.

Artykuł sponsorowany