przeprowadzki-poznan fot. art. spon.

Przeprowadzki – firma przeprowadzka Poznań

Przeprowadzki w Poznaniu to dobry pomysł na szybkie zorganizowanie przeprowadzki do dowolnego miejsca w Polsce. Dzięki profesjonalnej firmie przeprowadzkowej możemy łatwiej przetransportować wybrane przez nas meble bądź inne ważne dla nas przedmioty. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, ponieważ nie posiada odpowiedniego pojazdu do przewiezienia mebli lub sprzętu AGD w nowe miejsce, a zakup nowych mebli jest zbyt duży.
Dlaczego warto skorzystać z oferty przeprowadzki w Poznaniu?

Przeprowadzki są wykonywane przez profesjonalne firmy przeprowadzkowe https://przeprowadzkipoznan.com/, które posiadają duże pojazdy oraz specjalne wózki do przewożenia największych mebli, czy sprzętów AGD. Dzięki temu mamy pewność, że przeprowadzka została wykonana szybko i bez komplikacji. Firmy przeprowadzkowe mają minimum dwóch pracowników, którzy przyjadą na miejsce przeprowadzki i pomogą spakować najważniejsze dla nas rzeczy. Wiele takich firm oferuje nie tylko wyniesienie i przeniesienie mebli i sprzętu, ale przede wszystkim ich spakowanie oraz zabezpieczenie. Do kosztów przeprowadzki, takich jak wniesienie i wyniesie mebli oraz ich spakowanie, doliczane są również koszty zabezpieczenia rzeczy przed ewentualnymi uszkodzeniami. Pracownicy na miejscu zabezpieczają nasze sprzęty za pomocą folii bąbelkowej oraz taśmy, by nie zostały one obite, czy żeby w trakcie transportu nie otworzyły się zawiasy. Wszystkie meble są również oklejone i tak zabezpieczone, by w całości dojechały do miejsca docelowego. Dodatkowo na przeprowadzkę, w tym wnoszenie i znoszenie posiadamy gwarancję od firmy przeprowadzkowej, tak by w razie ewentualnych uszkodzeń móc poprosić o równowartość rzeczy, która nie dojechała w niezmienionym kształcie do miejsca docelowego. Warto zamówić firmę przeprowadzkową w momencie, kiedy chcemy zabrać ze sobą duże gabarytowo rzeczy, by nie musieć ich kupować na nowo. Firma przeprowadzkowa wniesie również meble oraz inne rzeczy do nowego miejsca, a także zdejmie z nich folię zabezpieczającą.

Ile kosztuje przeprowadzka?

Do kosztów przeprowadzki należy doliczyć koszt transportu, może być to około 10 do 20 zł za każdy kilometr. Dodatkowo w koszt wliczyć należy wszystkie materiały, które zabezpieczają nasz sprzęt w trakcie transportu. Są to folie, kartony oraz taśmy. Czasem opłaty również zwiększają się o każde piętro, z którego mają być znoszone nasze meble oraz inne sprzęty domowe. Warto sprawdzić jakie są koszty przeprowadzki oraz zapytać o dodatkowe opłaty. Najczęściej są one wyszczególnione na stronie internetowej firmy przeprowadzkowej. Dzięki temu będziemy przygotowani na dane koszty. Zmniejszymy je nieco, jeśli np. samodzielnie przygotujemy meble do przeprowadzki, zabezpieczając je za pomocą specjalnej folii. Możemy również poprosić jedynie o wniesienie sprzętów do domu, a rozpakowywaniem oraz ich ustawianiem zająć się samodzielnie, co może nieco zmniejszyć koszt usługi.

Artykuł sponsorowany

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze