Primark_ Utrecht

Primark otworzy swój sklep w Posnanii

Jak już informowaliśmy, międzynarodowa marka odzieżowa Primark otwiera swój drugi sklep w Polsce właśnie w Poznaniu. Będzie się mieścił w Galerii Posnania, a otwarcie zaplanowano za rok.

Nowy sklep Primark zajmie 3 500 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę oraz wyposażenie domu. W ofercie sklepu znajdą się produkty wykonane z materiałów zrównoważonych, organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Komentując otwarcie nowego sklepu, – Bardzo cieszymy się, że nasz drugi sklep w Polsce zostanie otwarty w Posnanii, najważniejszym w Wielkopolsce centrum zakupów i lifestylu – powiedział Maciej Podwojski, Sales and Operations Manager w Primark Polska. – Widzimy ekscytację, jaką już teraz wzbudza otwarcie naszego pierwszego sklepu w Polsce. Z niecierpliwością czekamy, by już wkrótce oferować niezwykłe zakupowe doświadczenia klientom z regionu Mazowsza oraz Wielkopolski.

– Otwarcie sklepu Primark w Posnanii doskonale uzupełnia ofertę obiektu i jest kolejnym dowodem silnej pozycji Posnanii – mówi Marek Błędowski, wiceprezes i dyrektor handlowy w Apsys Polska firmie będącej właścicielem Posnanii. – Ten fakt nie umknął uwadze globalnej i rozpoznawalnej marki. Bardzo cieszymy się, że niedługo klienci będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty Primark w naszym centrum handlowym.

Primark szykuje się do otwarcia pierwszego sklepu w Polsce w Galerii Młociny wiosną tego roku. Firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska. W Poznaniu sklep zostanie otwarty na wiosnę 2021 roku.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku jakości do ceny, zgodnie z hasłem: „niesamowita moda w niesamowitych cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’). Firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 370 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 12 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Słowenii. Primark zatrudnia ponad 79 000 osób, a w roku obrotowym 2017/18 otworzył 15 sklepów, tworząc ponad 4 500 miejsc pracy i otrzymując ponad 42 000 podań o zatrudnienie w tych sklepach.

Primark od lat oferuje swoim klientom produkty wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu ich niskich cen. Jest to możliwe dzięki ograniczeniu wydatków na materiały reklamowe, a także sprzedaży produktów jedynie w sklepie stacjonarnym. 110 ekspertów należących do zespołu ds. zrównoważonego rozwoju Primark czuwa, by pozyskiwanie surowców i procesy produkcyjne przebiegały zgodnie z poszanowaniem praw pracowniczych oraz środowiska naturalnego. Eksperci dbają także, by najwyższe standardy zachowywane były w całym łańcuchu dostaw.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze