sobota, 9 grudnia, 2023

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Poznania

Prezydent RP 22 września weźmie udział w Kongresie Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Kongres odbywa się 21 i 22 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Andrzej Duda wygłosi na nim przemówienie.

“22 września 2023 r. (piątek) o godz. 11.00 w Poznaniu Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w Kongresie Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE. Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP” – poinformowali organizatorzy kongresu, czyli Grupa MTP.

Kongres Odbudowy Ukrainy COMMON FUTURE odbędzie się 21-22 września na terenie MTP pod patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej ze wsparciem Pełnomocnik Rządu ds. polsko-ukraińskiej współpracy rozwojowej, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej pani Jadwigi Emilewicz.

Weźmie w nim udział 1000 uczestników, odbędzie się 40 debat i wystąpi 100 prelegentów. Wydarzenie jest poświęcone potrzebom ukraińskiej gospodarki po wojnie i możliwościom, jakie stoją za gotowymi do współpracy polskimi partnerami. Panele dyskusyjne, seminaria networking kongresu mają przygotować podłoże prawno-gospodarcze do współpracy przy odbudowie Ukrainy.

Źródło: MTP
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoPrezydent Andrzej Duda przyjedzie do Poznania