Poznaniacy przywitali Nowy Rok!

Tłumy poznaniaków przywitały na placu Wolności 2019 rok. Życzenia zebranym tradycyjnie złożył prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak.

Sylwester Miejski został zorganizowany wspólnie przez Miasto Poznań oraz Estradę Poznańską. Od 21.30 poznaniaków stopniowo wprawiali w taneczny nastrój DJe oraz piosenkarki: Ania Rusowicz i Paulina Przybysz.

– Chciałbym przede wszystkim podziękować całej ekipie Estrady Poznańskiej, która ten wieczór przygotowała: ekipie technicznej, służbom medycznej, ochronie, artystom, wspaniałym djom, ale przede wszystkim chciałabym podziękować państwu – za to, że przyszliście świętować z nami ten nowy rok. Życzę państwu i sobie abyśmy w tym nowym roku znaleźli chwilę czasu na refleksję, ale również i na szaleństwa – powiedziała Jadwiga Troczyńska, z-ca dyrektor Estrady Poznańskiej.

– Drodzy poznaniacy, poznanianki i nasi goście. Z radością żegnamy ten rok i z radością witamy kolejny! – szybko dodał Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Możliwe, że prezydent chciał coś jeszcze dodać, ale dosłownie zabrakło mu czasu. Równo o północy uwaga wszystkich zebranych skupiła się na pokazie fajerwerków.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze