Poznań: Zwłoki w jeziorze Maltańskim. Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu tożsamości zmarłego

policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu fot. policja
Z jeziora Maltańskiego w Poznaniu wyłowiono zwłoki mężczyzny. Teraz policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego.

Zwłoki zostały wyłowione z poznańskiego jeziora w marcu 2018 roku. – Przy zwłokach nie było żadnych dokumentów. Policjanci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP wykonali retusz twarzy, który ma umożliwić lepsze rozpoznanie i identyfikację denata – tłumaczy Maciej Święcichowski z poznańskiej policji.

Mężczyzna miał około 60 lat i 182 cm wzrostu. Ważył 78 kg, miał siwe włosy z zakolami, brodę i wąsy. W momencie odnalezienia ciała miał na sobie pikowaną kurtkę, czarne rękawiczki i czapkę, zielony sweter rozpinany na zamek, żółtą koszulkę z zielonymi elementami, czarne sztruksowe spodnie z brązowym paskiem, niebieskie kalesony i sznurowane brązowe buty.

Osoby posiadające informacje, które mogą być pomocne w ustaleniu danych personalnych mężczyzny prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto: dyżurny tel. 618412311/13; Wydział Kryminalny 618415833.

Źródło: KMP

Podziel się:

Ostatnio dodane: