Poznań: Zwłoki przy parku Wilsona!

policja fot. policja
Dzięki monitoringowi miejskiemu w nocy z soboty na niedzielę odkryto zwłoki mężczyzny przy wejściu do parku Wilsona. Policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z tym wydarzeniem.

Operator monitoringu miejskiego około godziny 1 w nocy zauważył dwie osoby leżące na ziemi przy wejściu do parku Wilsona. Natychmiast powiadomił policję, która od razu udała się we wskazane miejsce. Ale znalazła tam tylko jedną osobę – mężczyznę, który nie żył. Co się stało z drugą osobą?

Policjanci rozpoczęli sprawdzanie okolicy i na pobliskim przystanku znaleźli mężczyznę, który mógł być tą drugą osobą. On z kolei był żywy, ale pijany, o jego przesłuchanie nawet więc nie mogło być mowy. Policja przełożyła je na poniedziałek, gdy mężczyzna wytrzeźwieje.

Funkcjonariusze zabezpieczyli też wcześniejsze nagrania z monitoringu, bo mogą wyjaśnić, w jaki sposób doszło do śmierci jednego z mężczyzn. Zostanie też przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni przyczynę zgonu – od tego zależy dalsze postępowanie. Na razie funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość zmarłego.

Podziel się: