wiadukt Pułaskiego Roosevelta

Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na Roosevelta i Pułaskiego

Od 6 sierpnia nie ma możliwości przejazdu na wprost przez skrzyżowanie z ul. Poznańskiej w kierunku ul. Libelta i Pułaskiego, jak informuje Miejski Inżynier Ruchu.

Przejazd w tym kierunku będzie możliwy poprzez nawrotkę na początkowym odcinku ul. Roosevelta. To efekt kolejnego etapu prac MPK przy remoncie torowiska w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta, Pułaskiego, Poznańskiej i Libelta. Ruch w pozostałych relacjach na skrzyżowaniu odbywać się będzie bez zmian.

Ponadto, w związku z remontem wiaduktu kolejowego w rejonie skrzyżowania, wysokość skrajni pod wiaduktem została obniżona do 3,3 m.

Jednocześnie, w związku z kolejnym etapem remontu torowiska w ciągu ul. Pułaskiego, w dniach od 6 sierpnia prace przeniosą się na zachodnią stronę skrzyżowania al. Wielkopolskiej, ul. Pułaskiego i Nowowiejskiego. W związku z tym wjazd z al. Wielkopolskiej na skrzyżowanie odbywać się będzie jednym (prawym) pasem.

Na skrzyżowaniu nadal obowiązywać będą zakazy skrętu w lewo (oraz objazdy) – z wyjątkiem dozwolonego skrętu w lewo z ul. Pułaskiego w al. Wielkopolską. Ruch po ul. Pułaskiego w kierunku ul. Winogrady nadal odbywać się będzie tymczasowo pasem przeznaczonym do lewoskrętu w kierunku przeciwnym.

ZDM, el

Dodaj komentarz

avatar