Stary Browar fot. Sławek Wąchała

Poznań: ZKZL zaprasza na internetową aukcję lokali użytkowych

Aukcję zaplanowano na 15 czerwca na specjalnie przygotowane stronie internetowej, a do wylicytowania będą 22 lokale. Jak zapewnia Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych – w atrakcyjnych lokalizacjach.

Coraz więcej gałęzi gospodarki działa na pełnych obrotach a kolejne zaczną działać już wkrótce – dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizuje drugą w tym roku internetową aukcję lokali użytkowych.

– Pierwsza, która odbyła się w marcu była premierową edycją, zorganizowaną na specjalnie dedykowanej stronie internetową: www.aukcjelokali.pl – przypomina Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Dzięki łatwemu rozwiązaniu chętni na wynajęcie lokali użytkowych od miasta będą mogli wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. Poprzednia aukcja okazała się sukcesem, bo spółce udało się wylicytować 10 lokali użytkowych. Mimo stopniowej poprawy w kraju związanej z pandemią koronawirusa Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych postanowił kontynuować aukcje lokali przez internet. Wiele pozytywnych głosów od najemców po pierwszej edycji zachęciło spółkę do kontynuowania aukcji właśnie w tej formie.

Aukcja rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 12.00. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 14 czerwca 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się już na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto przypomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Podczas czerwcowej aukcji będzie można wylicytować 22 lokale użytkowe.
– Są one mocno zróżnicowane, jeśli chodzi o powierzchnię: najmniejszy ma 19,5, a największy 140 metrów kwadratowych – wyjaśnia Łukasz Kubiak. – Zróżnicowana oferta z pewnością ułatwi przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Potencjalni najemcy znajdą lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową jak i gastronomiczną.

Do wylicytowania będą lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach, m.in. przy ul. Za Groblą, Podgórnej, Ratajczaka czy Al. Marcinkowskiego. W trakcie aukcji będzie można też wylicytować lokal użytkowy w nowej inwestycji ZKZL przy ulicy Hulewiczów na poznańskim Piątkowie.

ZKZL

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze