Poznań: ZKZL zaprasza na aukcję lokali. Mieszczą się w samym centrum!

lokal do wynajęcia, Woźna fot. ZKZL

15 lokali użytkowych w atrakcyjnych lokalizacjach – 30 czerwca w samo południe ZKZL zaprasza na kolejną aukcję najmu. Ponieważ poprzednie aukcje cieszyły się dużym powodzeniem, spółka postanowiła zorganizować kolejną jeszcze przed wakacjami.

– Przedmiotem aukcji najmu, która rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:00, będzie 15 lokali użytkowych – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach, lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 14 metrów kwadratowych, a największy aż 173 metry kwadratowe. Szeroka oferta jest ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy będą mogli dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem swoich możliwości finansowych. ZKZL zadbał o atrakcyjne lokalizacje. Podczas czerwcowej aukcji najemcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wielkiej, ul. Grochowskiej czy placu Wielkopolskim.

Aukcja rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12.00, a warunkiem uczestnictwa w niej jest konieczność rejestracji na stronie aukcji www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 29 czerwca 2022 r. Wszystkie lokale można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem.

Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej.