Poznań: Zamknięty przejazd kolejowy. Zmiany w komunikacji miejskiej!

Podziel się!

ZTM poinformował o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej jakich poznaniacy mogą się spodziewać w ciągu dwóch następnych dni.

Z uwagi na zamknięcie przejazdu kolejowego w Psarskiem – 16 lipca (wtorek) i 17 lipca (środa) w godz. 7:00-15:00 trasa linii autobusowej nr 195 zostanie skrócona z Ogrodów do pętli w Strzeszynku, natomiast kursy autobusów linii nr 186, 833 i 834 skierowane zostaną w obu kierunkach przez pętlę Psarskie Przejazd Kolejowy. Podane terminy mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od ZTM.

Reklama

Od środy, 17 lipca br., w związku z prowadzonymi pracami zostaną przesunięte dwa przystanki – „Luboń/PKP” (w kierunku Dębca) oraz „Widłakowa” (w kierunku centrum).

Zgodnie z przesłaną przez wykonawcę prac informacją, od środy 17 lipca przystanek autobusowy Luboń/PKP (dla autobusów linii nr 610 jadących w stronę Dębca) zostanie tymczasowo przesunięty o około 100 metrów na ulicę Streicha, za skrzyżowanie z ulicą Cieszkowskiego.

Reklama

Natomiast w związku z postępem prac związanym z budową kanalizacji sanitarnej na ulicy Naramowickiej, od 17 lipca br. od pierwszych kursów porannych, zmianie ulegnie lokalizacja przystanku autobusowego Widłakowa (kierunek Centrum). Tymczasowy przystanek powstanie na wysokości ul. Naramowickiej 329.

Autor: ZTM / op. AS


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar
Reklama