Serbska, zmiana organizacji ruchu fot. PIM

Poznań: Zamknięcie południowej jezdni ulicy Serbskiej

W nocy z 1 na 2 września, ze względu na prace w rejonie skrzyżowania ulic Serbskiej i Nadbrzeże, zostanie zamknięta południowa jezdnia ul. Serbskiej, między posesją nr 3a i ul. Lechicką.

W czasie prac samochody jadące w kierunku mostu Lecha będą kierowane objazdem przez ul. Naramowicką, Ziarnistą i Hawelańską lub przez ul. Naramowicką, Szelągowską, Garbary, Estkowskiego, Wyszyńskiego i Hlonda. Ruch w kierunku ul. Wilczak będzie odbywał się bez zmian.

Swoje trasy na ten czas zmienią także autobusy: linie nr 178, 183, 185 i 322 pojadą objazdem ulicami Naramowicką i Lechicką. Uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek na ul. Naramowickiej przed skrętem w Lechicką, a wyłączony z użytkowania będzie przystanek Wilczak II na ul. Serbskiej. Autobusy nocne linii nr 214 i 224 kursować będą w obu kierunkach ulicą Wilczak.

Prace zaplanowano od godziny 21.00 do 6.00 rano i od tej godziny Serbska już powinna być przejezdna. Jednak wszystko zależy od pogody – jeśli zacznie padać deszcz, prace będą musiały zostać przełożone na inny termin.

Źródło: UMP

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze