Poznań: „Zagubieni w tłumaczeniu”. Szkoła Baletowa zaprasza

Bodyart fot. Szkoła Baletowa

Koncert artystów Teatru Młodego Widza, spektakl „Teatru Ciała i Duszy” i wystawa fotografii „Żywioły Boliwia” Magdaleny Marii Kwiatkiewicz. Szkoła Baletowa przy Gołębiej zaprasza na weekend!

Dziś o godzinie 17.00 na dziedzińcu szkoły będzie można posłuchać znanych utworów i wspólnie pośpiewać, jak obiecują organizatorzy. Artyści z Teatru Młodego Widza zaprezentują takie utwory jak “Mystery” – Hugh Laurie,“Oh, Pretty Woman” – Roy Orbison ,“Open the Door, Richard!” – Louis Jordan And His Tympany Five,“Piano Man” – Billy Joel,“Short People” – Randy Newman, “Song for America” – Hugh Laurie w nowych aranżacjach.

W przypadku deszczu koncert odbędzie się w małej auli.

Natomiast 29 sierpnia o godzinie 11.00 warto będzie się wybrać na spektakl „Teatr Ciała i Duszy”. Wydarzenie to jest spotkaniem duszy, ciała i muzyki, to spektakl mający na celu pobudzenie publiczności do umiejętnego przetworzenia muzyki na ruch ciała oraz umiejętność wsłuchania się w głos ciała, a wszystko to przy muzyce na żywo w wykonaniu Bartosza Zboralskiego.

Projekt Bodyart w razie niesprzyjającej aury wydarzenie odbędzie się w małej auli.

Na ulicy Gołębiej można też do 30 września oglądać plenerową wystawę zdjęć „Żywioły Boliwia” Magdaleny Marii Kwiatkiewicz. To efekt wyprawy autorki do Amazonii, La Paz, Sucre i Del Sol, podczas której tropiła ślady dinozaurów, przyglądała się lokalnemu rzemiosłu i odkrywała elementy kultury Inków.

Podziel się: