Ryanair

Poznań: Z Ławicy polecimy do Wenecji!

Linia Ryanair ogłosiła dziś uruchomienie nowej trasy z Poznania do Wenecji Treviso. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od 28 marca 2021 r.

Jason McGuinness, dyrektor handlowy Ryanaira, cieszy się z ogłoszenia nowej trasy.
– Połączenie będzie realizowane w czwartki i niedziele i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021 – wyjaśnia. – Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Wenecji aż do października 2021 r.

Zdaniem Błażeja Patryna, rzecznika prasowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, ogłoszenie nowego połączenia przez Ryanair to bardzo ważny sygnał w czasach wyjątkowo trudnych dla całej branży lotniczej.
– Właśnie dzisiaj ta doskonała wiadomość dla mieszkańców Poznania oraz regionu pokazuje, że możemy patrzeć z optymizmem na nowy, nadchodzący, 2021 rok – mówi. – Długo oczekiwane pojawienie się tej oferty i regularne loty do Wenecji pozwolą na dotarcie do tego turystycznego regionu bezpośrednio z Poznania. Wenecja i jej region to nie tylko destynacja z ofertą na dłuższe wyjazdy wakacyjne, ale także na citybreakowe odwiedziny w unikatowym na skalę światową mieście.

Rzecznik Ławicy przypomniał też, że dzięki środkom ostrożności, które wprowadziły tak linie lotnicze, jak i porty, podróże powietrzne są naprawdę bardzo bezpieczne i można z nich korzystać bez obaw.
– Mamy nadzieję, że to połączenie na długo wpisze się do naszego rozkładu lotów – podsumowuje rzecznik. – Teraz wszystko w rękach mieszkańców Wielkopolski.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie już od 89 zł w ramach całej siatki połączeń na podróże od marca do czerwca 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocji można dokonać jedynie do czwartku (10 grudnia) do północy na stronie www.ryanair.com.

PLPŁ, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze