Poznań: Z Ławicy od dziś polecimy za granicę

Dziś Eindhoven w Holandii, w sobotę – Paryż, a od 1 lipca – wakacyjne kierunki z Ryanairem. Poznańskie lotnisko na Ławicy wznawia loty międzynarodowe.

Ryanair przygotował ofertę lotów do tradycyjnych miejsc letniego wypoczynku: do Grecji, Hiszpanii, Chorwacji i Czarnogóry oraz na Maltę. Jest też specjalna oferta dla osób, które w związku z anulowaniem wiosennych lotów z powodu pandemii, otrzymały vouchery i teraz chciałyby z nich skorzystać. Ryanair znosi też opłatę za zmianę rezerwacji dla wszystkich, którzy zarezerwują lot na lipiec lub sierpień. Także od 1 lipca polecimy do Frankfurtu nad Menem z Lufthansą.

Dziś miał wylecieć także pierwszy samolot do Londynu – jednak rząd w ostatniej chwili zawiesił połączenia do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji i Portugalii jeszcze do końca czerwca.

Pasażerowie oczywiście będą musieli przestrzegać zasad bezpieczeństwa: wejścia do terminala tylko z biletem, poddanie się pomiarowi temperatury i zachowanie odpowiedniego dystansu, a także noszenia maseczek na pokładzie i dezynfekcji rąk.

PPL Ławica, el

Dodaj komentarz

avatar