Ponad 500 motocyklistów w przeróżnych strojach i ozdobach z flagami Solidarności przejechało przez Poznań. Akcję zakończy koncert zespołu Wolny Elektron.
Motocykliści wyruszyli o 14.00 z placu Wolności i przejechali przez miasto. Trasa przejazdu obejmowała miejsca związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę i z historią Solidarności, a meta wypadła na terenie HCP od strony 28 Czerwca.
Motocyklistom Solidarności towarzyszyli członkowie grup rekonstrukcyjnych z Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego.
Mat. pras., el, fot. Sławek Wąchała





