kadr z filmu fot. Spotted MPK Poznań

Poznań: Wyrzucili mężczyznę w worku z samochodu. Wiemy co się wydarzyło

Wyjaśniła się sytuacja sprzed dwóch dni, kiedy na jednej z ulic w Poznaniu wyrzucono z samochodu mężczyznę.

Przypomnijmy. Późny wieczór, na jednej z ulic w Poznaniu pojawia się biały dostawczak z którego wychodzi dwóch mężczyzn i wyrzuca worek na chodnik. Po ich odjeździe worek zaczyna się ruszać, a następnie wydostaje się z niego mężczyzna, który natychmiast ucieka. Nagranie pojawiło się w internecie dwa dni temu.

Poznań: Ktoś wyrzuca człowieka z auta

N: Takie rzeczy tylko w Poznaniu, ktoś wyrzuca człowieka w czarnym worku na środku ulicy :oAKTUALIZACJA – OŚWIADCZENIE:Nagranie nie było autentyczne. Całość była jedynie eksperymentem społecznym, a wszystko zostało wyreżyserowane. Film miał badać reakcję ludzi na działania przestępcze. Na skutek nagrania filmu nikomu nie stała się krzywda. Odpowiednie służby zajęły się sprawą i szybko ją wyjaśniły. Wniosek: w Poznaniu można czuć się bezpiecznie i w społeczeństwie nie występuje znieczulica. Ludzie zareagowali, a policja szybko wszczęła postępowanie.

Opublikowany przez Spotted: MPK Poznań Wtorek, 12 listopada 2019

Wczoraj twórcy filmu wydali oświadczenie w tej sprawie. Zamieszczając je oczywiście w internecie. – Nagranie nie było autentyczne. Całość była jedynie eksperymentem społecznym, a wszystko zostało wyreżyserowane. Film miał badać reakcję ludzi na działania przestępcze. Na skutek nagrania filmu nikomu nie stała się krzywda. Odpowiednie służby zajęły się sprawą i szybko ją wyjaśniły. Wniosek: w Poznaniu można czuć się bezpiecznie i w społeczeństwie nie występuje znieczulica. Ludzie zareagowali, a policja szybko wszczęła postępowanie – czytamy w oświadczeniu.

Źródło: FB

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze