Poznań: Wypadków nie ma, ale są korki

Niestachowska
Żadnych wypadków czy groźniejszych kolizji, a korki tylko tam, gdzie zawsze – tak można podsumować piątkowy poranek w Poznaniu. Oczywiście, ponieważ to piątek, sytuacja będzie się pogarszać.

Kierowcy muszą swoje odstać na Warszawskiej, Gdyńskiej, Lutyckiej i Naramowickiej. W przypadku tej ostatniej na stały duży ruch w tym rejonie nałożyły się trwające tam prace drogowe i zmiana organizacji ruchu.

W samym mieście ciężko jedzie się Niestachowską, gdzie trwa remont wiaduktu kolejowego, uważać trzeba też na Wodnej, gdzie jest prowadzony remont chodnika, a także na Półwiejskiej i Krakowskiej, gdzie buduje się droga rowerowa i jest zajęty jeden pas ruchu. utrudnienia są także na Pułaskiego, przy remoncie wiaduktu kolejowego i trasy tramwajowej wzdłuż ulicy.

Jak informuje ZDM, dziś remonty nawierzchni jezdni prowadzone będą między innymi na ul. Zamenhofa (od ul. Kruczej w kierunku ul. Piłsudskiego) i w kilku miejscach na ul. Michałowo.

Oprócz tego trwają prace na ul. Jeżyckiej, gdzie trzeba liczyć się z wygrodzeniami na jezdni (wymiana nawierzchni) i chodnikach (wymiana krawężników). Trwa też remont ciągu pieszo – rowerowego na ul. Mieszka I.

ZDM, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: