most Lecha fot. UMP

Poznań: Wymiana nawierzchni na moście Lecha. Będą utrudnienia!

W nocy z piątku na sobotę, 27 na 28 marca, rozpocznie się wymiana nawierzchni na moście Lecha. Chodzi o południową część mostu, która nie była przebudowywana. Z tego powodu zostaną tam wprowadzone zmiany organizacji ruchu.

W celu wymiany nawierzchni na południowym obiekcie mostu Lecha wygrodzone zostaną najpierw dwa lewe pasy na południowym moście (ruch prawym pasem), a następnie – dwa prawe (ruch lewym pasem).

Na czas prac ruch na moście w kierunku ul. Bałtyckiej i ul. Hlonda utrzymywany będzie jednym pasem, a prędkość maksymalna pojazdów zostanie ograniczona do 50 km/h.

Ponadto prawy pas ul. Lechickiej, przed skrzyżowaniem z ul. Serbską, przeznaczony będzie wyłącznie do skrętu w prawo, a skręt w prawo z ul. Serbskiej na most możliwy będzie jedynie z prawego skrajnego pasa.

Nie ulegnie zmianie organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Lechickiej, Bałtyckiej i Hlonda. Zakończenie układania nowej nawierzchni planowane jest w kolejny weekend. Długość prac uzależniona jest to od warunków pogodowych.

ZDM, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze