Dwie osoby ranne i sześć zastępów straży pożarnej, które gasiły pożar – to efekt wybuchu pieca na biopaliwo w jednej z restauracji w City Parku.
Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, około 20.30, gdy restauracja była pełna gości. W pewnej chwili wszyscy usłyszeli głośny huk, a zaraz potem pojawił się dym i płomienie. Obsługa kazała wszystkim wyjść przed budynek. Dwie osoby odniosły obrażenia.
Pożar gasiło sześć zastępów straży pożarnej. Przyczyną pożaru był najprawdopodobniej wybuch pojemnika na biopaliwo.
KMSP, el