naklejka 2 fot. sklep Narodowy

Poznań: Wojna na naklejki. Środowiska LGBT przygotowały własne?

Na szybie sklepu “Narodowy” pojawiła się kolorowa naklejka. Na tęczowym tle znajduje się napis złożony ze słów powszechnie uważanych za obelżywe. Zdaniem Młodzieży Wszechpolskiej nie ma wątpliwości, że to akcja środowisk LGBT.

Sporo szumu narobiła w całym kraju wlepka proponowana przez “Gazetę Polską” z napisem “Strefa wolna od LGBT”.

Właśnie dziś Młodzież Wszechpolska opublikowała na swoim profilu zdjęcie naklejki z tęczowym tłem i napisami.  To zdjęcie naklejki na szybie sklepu “Narodowy”. Właściciele placówki sfotografowali naklejkę i upublicznili zdjęcie na portalach społecznościowych. Jak się tam znalazła i kto ją nakleił?

Nowe wlepki środowiska #LGBT znalazły się na szybie sklepu "Narodowy". To ciekawe, że ci którzy krzyczą najgłośniej o…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska Sobota, 7 września 2019

 

Młodzież Wszechpolska nie ma wątpliwości: to nowe wlepki środowiska #LGBT, a akcja jest odwetem za naklejki “Gazety Polskiej” . “To ciekawe, że ci którzy krzyczą najgłośniej o szacunku i tolerancji, nazywają innych ludzi “Homofobicznymi Spie**olinami” – komentują sarkastycznie członkowie MW. I wzywają do udostępniania zdjęcia oraz rozpowszechniania sprawy.

el, fot. FB sklep Narodowy

12
Dodaj komentarz

avatar
..!..
..!..

Gonić kolorowych zmieszajcie te kolory a zobaczycie jakie to bełty !

bolek
bolek

Tolerancja wg LGBTQWERTY… Jesteś spierdoliną narodowcową robisz naklejki “strefa wolna od LGBT” (bez przekleństw), jesteś szanującym innych LGBTQWERTYTowcem robisz naklejki “Tranfobiczny śmieć homofobiczna spierdolina”… pojebani ludzie to są bez kitu… 😐

antyantykulturowiec
antyantykulturowiec

Typowa marksistowska strategia kreowania konfliktu.

Asbadass
Asbadass

Gdzie kupie taka koszulkę? ?! Cena nie gra roli

abc
abc

Wygląda na prowokację.