Poznań: Wiosenny Targ Ogrodniczy na MTP

kiermasz roślin
To ogrodnicze powitanie spóźnionej wiosny – zapewniają szefowie imprezy. 29 i 30 maja na terenach MTP można znaleźć wszystko, co potrzebne w ogrodzie.

Kwiaty, zioła, warzywa, owoce, byliny, trawy, drzewa i krzewy ozdobne. Nasiona, cebulki i sadzonki. Doniczki, osłonki i narzędzia ogrodnicze. Meble i dekoracje do ogrodu oraz na balkon, a do tego rękodzieło – i to wszystko na ponad 100 stoiskach. Głodni i spragnieni będą też mogli spróbować lokalnych przysmaków, które także będą na targu.

– Każdy roślinoholik znajdzie na targu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy urządza balkon, czy pragnie upiększyć swój ogród – mówi Paulina Maniecka, dyrektorka Wiosennego Targu Ogrodniczego. – To również świetna okazja, by poznać nowości i zobaczyć, co akurat jest w ogrodowej modzie.

Kiermasz odbywać się będzie na dużym terenie otwartym – wejście od ulicy Bukowskiej bramą nr 7 – z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Godziny otwarcia: sobota – 10:00-16:00, niedziela – 10:00-15:00. Bilety w cenie 7 zł można nabyć online na platformie ToBilet.pl.

MTP

Podziel się:

Ostatnio dodane: