Poznań: Wildeckie Lato Kulturalne 2019 zaprasza na teatralną ucztę!

Plenerowe spektakle i wygodne łóżka z baldachimami – 9 sierpnia na Wildzie wszystkich chętnych czeka prawdziwa uczta teatralna. A wszystko to na placu Marii Skłodowskiej-Curie.
Reklama

15:30 – 20:30 Teatr A3: „Just Art & Chill Out. Sweet Dreams”
SWEET DREAMS to próba zderzenia zastanej rzeczywistości zurbanizowanej z czymś, zdawać by się mogło kompletnie do niej nie przystającym, a jednocześnie zdecydowanie kuszącym – prywatną przestrzenią totalnej wolności i relaksu. Łóżkiem.
Przy kojących dźwiękach wody, wiatru albo przenoszących wprost we wspomnienia dzieciństwa pięknie czytanych baśniach i bajkach, to artystyczna podróż do nie tak odległych czasów, gdy wybrańcom losu wolno było wszystko, wbrew konwenansom, na pohybel szarości!

16.30 – Teatr Fuzja: „Ciocia Jadzia”
O takiej ciotce marzy każde dziecko, a przynajmniej niezależne i zadziorne dziewczynki, którym ciągle ktoś dorosły mówi, co mają robić. „Ciocia Jadzia” to ciepły, pełny humoru i zaskakujący spektakl, w którym oprócz tytułowej bohaterki zobaczymy inne barwne postacie, jak Pelagia Rzepa, Stefan Salceson czy Genek Powsinoga.

Reklama

21.00 Teatr Ewolucji Cienia: „Rozpoznani Nierozpoznani”
Największa jak dotąd prezentacja teatralna na Wildzie. Spektakl, inspirowany twórczością Magdaleny Abakanowicz, dotyka spraw uniwersalnych: kwestii wolności i zniewolenia jednostki ludzkiej, a także całych społeczeństw. Jest to plastyczno-ruchowa podróż przez dzieje przedstawiona z perspektywy zbiorowości. Ostrzegamy – obok tego spektaklu nie można przejść obojętnie!

Mat. pras., el

Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar