parkomat, Wierzbięcice fot. ZDM

Poznań: Wierzbięcice już po remoncie. Parkowanie będzie płatne!

Kierowcy mogą już jeździć i parkować na większej części ul. Wierzbięcice i w związku z tym od 2 listopada na odcinku od ul. Wujka do ul. Spychalskiego zacznie obowiązywać strefa płatnego parkowania. Parkomaty już są.

Dotąd Wierzbięcice były wyłączone z SPP, choć działa ona już na większej części Wildy ze względu na przebudowę ulicy. Ale teraz, gdy w zasadzie prace już dobiegły końca, SPP zacznie tam obowiązywać od 2 listopada.

Na miejscach parkingowych zlokalizowanych wzdłuż przebudowanego już odcinka ulicy tego dnia zostanie uruchomiona odpłatność za parkowanie. W tym tygodniu stawiane są parkomaty na odcinku pomiędzy ul. Wujka (ul. Królowej Jadwigi), a okolicami ul. Spychalskiego. SPP funkcjonuje także na odcinku ul. Wierzbięcice od ul. Czajczej po ul. Krzyżową.

Przyjeżdżającym na Wildę ZDM przypomina, że pierwsza godzina parkowania kosztuje 3,50 zł, druga – 4,20 zł, trzecia 4,90, a każda kolejna znów 3,50 zł. Zameldowani mieszkańcy mogą korzystać z identyfikatorów parkingowych mieszkańca.

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze