Poznań: Wielki bal charytatywny dla niepełnosprawnych dzieci

Wakacje to czas na dobrą zabawę i odpoczynek! Wiedzą to niepełnosprawne dzieci z Zespół Szkół Specjalnych 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu oraz ich rodzice, którzy zorganizowali wielki bal charytatywny, by zebrać pieniądze na wakacje dla swoich dzieci.

Bal odbył się już po raz szósty, a jego celem była zebranie pieniędzy na letnie półkolonie dla dzieciaków. Tematem balu był Dziki Zachód, nie mogło więc zabraknąć licznych szeryfów, kowbojów i pań z saloonu. Był też nawet prawdziwy skazaniec! Zaproszeni goście mogli brać udział w licznych licytacjach i zdobyć na przykład piłki Lecha Poznań z autografami piłkarzy oraz trenera Adama Nawałki, chustę ofiarowaną przez Joannę Jaśkowiak, żonę prezydenta Poznania i radną sejmiku wielkopolskiego, skok w tandemie Skykrawiec, pięknie uszyte maskotki i przytulanki oraz czerwonego królika wykonany przez dziewczynkę z zespołem Downa.

Można też było wylicytować szale dla kobiet oraz pięknie wykonane obrazy. Chętnych do licytacji nie brakowało – wszyscy przybyli mieli otwarte serca i doceniali szlachetny cel, na który były zbierane pieniądze. Losy na loterię schodziły więc jak świeże bułeczki!

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze