Garbary 1 fot SMMP

Poznań: W poniedziałek rusza remont Garbar. “Samochody będą odholowane na parking strzeżony” – ostrzega straż miejska

Kierowcy ze względu na rozpoczynające się prace muszą do poniedziałku, do godziny 6.30 rano, przeparkować swoje samochody. Inaczej odholuje je straż miejska na parking.

Informacja dotyczy kierowców parkujących na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wielką do numeru 48.
– Na całym tym odcinku, po obydwu stronach jezdni, obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się z tabliczką z holownikiem – wyjaśnia Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy straży miejskiej w poznaniu. – Oznacza to, że pojazdy pozostawione w miejscach zabronionych będą odholowane na koszt właściciela, na parking strzeżony. Usuwanie samochodów rozpoczynamy w poniedziałek, 17 lutego od godz. 6:30

Jak informowaliśmy, prace remontowe prowadzone będą na lewym pasie, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wielką do ulicy Garbary 48. W trakcie prac sfrezowana zostanie stara nawierzchnia i ułożona nowa. Wykonawca na zakończenie prac ma czas do 6 marca.

Remont wiąże się z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu. Samochody będą poruszać się prawym pasem. Nie będzie możliwości skrętu z ulicy Garbary w lewo, w ulicę Woźną, natomiast będzie można w nią wjechać z ulicy Mostowej.

Kierowcy nie będą mogli również przejechać z ulicy Mostowej w ulicę Grobla i dalej w ulicę Garbary. Ulica Grobla na odcinku od Mostowej do Garbar będzie jednokierunkowa – w kierunku ulicy Mostowej. Wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Garbary, Wodna i Grobla. Prace są pierwszym z etapów wprowadzenia buspasa na ulicy Garbary.

SMMP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze