Poznań: Uniwersytet Ekonomiczny zaprasza uczniów na wykłady

Ekonomia, ekologia i zarządzanie w formie zdalnej. Wykłady na takie tematy przygotował na czerwiec Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. I zaprasza na zajęcia online młodzież szkolną z klas 5-8 oraz ich rodziców i opiekunów.

W ramach 6 spotkań wykładowcy akademiccy i praktycy biznesu przekażą wiedzę o tym, jak tworzyć kampanie reklamowe i strategie zarządzania. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są funkcje pieniądza i jak można zwiększyć posiadany kapitał. Poziom dostosowany jest do wieku dzieci, a same zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej w formie angażujących ćwiczeń. Zajęcia to doskonała okazja, by dzieci wcieliły się w rolę inwestorów, twórców kampanii reklamowych i przedsiębiorców.

Rodzice, nauczyciele i opiekunowie mogą uczestniczyć w wykładach z psychologii i ekonomii. Dla nich również uczelnia przygotowała 6 spotkań pomagających w wyzwoleniu potencjału intelektualnego dzieci, wsparciu ich w radzeniu sobie z problemami typowymi dla wieku dojrzewania, konfliktami w szkole. Część ekonomiczna skupi się na ciekawych przypadkach biznesowych i zarządzaniu budżetem domowym.

Zajęcia są nieodpłatne, odbywają się popołudniami. Odbędą się 9, 15, 18, 22 czerwca 2020 r. (godz. 17.00) oraz 29 czerwca 2020 r. (godz.17.30).

Zapisy dla klas 5-6 (Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy)

Zapisy dla klas 7-8 (Akademia Młodego Ekonomisty)

UEP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze