Poznań: Trwa Letni Targ Ekologiczny

Babi Targ i Mami Babi Targ, przejażdżki elektryczną hulajnogą, warsztaty edukacyjne i artystyczne związane z ochroną środowiska oraz zdrowym stylem życia. Wszystko to dziś na Letnim Targu Ekologicznym na MTP.

Letni Targ Ekologiczny to różnorodność naturalnych i ekologicznych produktów oraz usług. Letni Targ Ekologiczny to szansa dla odwiedzających na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Wydarzenie będzie obfitowało w liczne „zielone“ atrakcje.

Podczas wydarzenia odbędą się eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów czy odnawialnymi źródłami energii.

Zgodnie z ideą „sharing economy“ nie zabraknie wymiany nienoszonymi ubraniami na Babim Targu i Mamim Babim Targu. Dreszczyk emocji poczują uczestnicy, którzy spróbują swoich sił na torze jazd testowych samochodami i hulajnogami elektrycznymi.

Letni Targ Ekologiczny to także zapowiedź wydarzenia ECO-TRENDS, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 21-24 października 2020 roku.

Targ odbywa się dziś od 10.00 do 16.00 na MTP – w niedzielę, 30 sierpnia, w tych samych godzinach. Chętni muszą kupić bilet w cenie 5 zł przez portal tobilet.pl.

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze