tramwaj na Naramowice fot. UMP

Poznań: Tramwaj na Naramowice – kolejne zmiany

Na budowie trasy tramwaju na Naramowice tym razem zmieni się organizacja ruchu na ulicach Włodarskiej i Błażeja. Zmiany zaczną się już 1 września.

Od 1 września w związku z budową kanalizacji deszczowej utrudnienia będą występować przy ul. Włodarskiej. W rejonie skrzyżowania z ul. Naramowicką wystąpi zwężenie, przy czym nadal droga będzie przejezdna w obu kierunkach. Ruch pieszych i rowerzystów zostanie zachowany.

Od 2 września prowadzone będą z kolei prace na ul. Błażeja związane z przyłączeniem gazociągu. Roboty te wymagają wyłączenia z ruchu fragmentu ul. Błażeja od strony ul. Naramowickiej, mniej więcej na wysokości bloku przy ul. Błażeja 4. Droga w tym miejscu będzie całkowicie zamknięta dla samochodów. Ruch pieszy i rowerowy zostanie zachowany. Wygrodzony natomiast zostanie niewielki fragment chodnika na wysokości ul. Błażeja 14.

Objazd zamkniętego odcinka ul. Błażeja możliwy będzie ulicami Jasna Rola oraz Bolka. Przewidywany czas zamknięcia to 2-3 dni. Po tym czasie ulica znów będzie przejezdna.

Jednocześnie PIM przypomina o obowiązującej od 22 sierpnia zmianie na ul. Jasna Rola. Na wysokości os. Władysława Łokietka, w miejscu przecięcia ulicy przez budowaną trasę tramwajową, droga jest nieprzejezdna. W czasie zamknięcia części ul. Błażeja, objazd nieprzejezdnego fragmentu ul. Jasna Rola możliwy będzie jedynie ul. Bolka.

PIM, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze