Poznań: Teatr Muzyczny wraca do gry!

Madagaskar fot. Teatr Muzyczny
„Zakonnica w przebraniu”, „Jekyll & Hyde”, „Madagaskar” i wiele innych spektakli, które zdobyły serca poznaniaków. Po blisko trzymiesięcznej przerwie Teatr Muzyczny w Poznaniu wznawia działalność w nowy rygorze sanitarnym.

Jeszcze w czerwcu zaplanowany został cykl wydarzeń zatytułowany „Muzyczny wraca do gry”. W repertuarze znalazły się następujące propozycje:
13 czerwca o godz. 12.00 – Salon Poezji z Renatą Dancewicz, która przeczyta poezję Zuzanny Ginczanki. Program muzyczny przygotuje Zuzanna Czachor, flecistka Teatru Muzycznego.

19 czerwca o godz. 19.00 – recital z udziałem Katarzyny Tapek, Łukasza Kocura oraz Macieja Zaruskiego. Towarzyszyć im będą: Radosław Mateja (fortepian), Piotr Trojanowski (perkusja) oraz Andrzej Iwanowski (gitara basowa). W repertuarze znalazły się największe hity światowych musicali, takich jak: „Hamilton”, „Grease”, „Kinky Boots” i „Rent”. Będzie można również usłyszeć piosenkę z nagrodzonego sześcioma Oscarami „La La Landu” czy kultowe „Strangers in the night” Franka Sinatry.

20 czerwca o godz. 19.00 – recital Anny Lasoty, w programie którego znajdą się takie utwory, jak: „You Must Love Me” z „Evity”, „It’s only love” z „Rudolfa” czy „Hallelujah” Leonarda Cohena. Artystce towarzyszyć będą muzycy: Jakub Kraszewski (fortepian) oraz Andrzej Iwanowski (kontrabas).

21 czerwca o godz. 17.00 – coś specjalnego dla fanów spektaklu „Nie ma jak lata 20., lata 30.” „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „To ostatnia niedziela”, „Ach te baby”, „Jesienne róże” – to tylko niektóre z hitów międzywojnia, które wykonają doskonale znani i cenieni artyści naszego Teatru: Joanna Horodko, Agnieszka Wawrzyniak, Włodzimierz Kalemba i Jarosław Patycki. Wystąpią również muzycy w składzie: Michał Łaszewicz (fortepian), Arkadiusz Kowalski (klarnet, saksofon tenorowy), Piotr Trojanowski (perkusja) oraz Andrzej Iwanowski (kontrabas).

27 czerwca o godz. 19.00 – kultowy musical „Zakonnica w przebraniu”, na podstawie słynnego filmu z 1992 roku z Whoopi Goldberg w roli głównej, który pokochali widzowie oraz krytycy. W przedstawieniu nie zabraknie takich hitów jak: „Weź mnie do nieba”, „Pokaż głos” czy „Szerzyć miłość czas”.

Teatr preferuje sprzedaż biletów online na stronie www.teatr-muzyczny.pl oraz Bilety24.pl. Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Widza pod nr telefonu: 511 433 616 i 502 751 213 oraz bilety@teatr-muzyczny.poznan.pl.

TM, el

Podziel się: