płyta Pippin fot. Teatr Muzyczny

Poznań: Teatr Muzyczny otworzył sklep internetowy

Na stronie www.teatr-muzyczny.pl został uruchomiony sklep, w którym można kupować liczne gadżety zarówno ze spektakli znajdujących się obecnie w repertuarze, jak i archiwalnych. Jest tam tez płyta z muzyką z musicalu “Pippin”.

Są to między innymi: koszulki, torby, kubki, skarpetki, płyty i plakaty. Produkty zostały pogrupowane według kategorii, przez co nawigacja jest bardzo prosta. Szczegółowe informacje oraz regulamin sprzedaży dostępny jest na stronie internetowej.

Kolejną niespodzianką jest płyta z muzyką z musicalu “Pippin, czyli historia prawdziwa o poszukiwaniu szczęścia”. Na krażku można usłyszeć Macieja Pawlaka jako Pippina, Dagmarę Rybak jako Mistrza Ceremonii, Oksanę Hamerską jako Katarzynę, Annę Lasotę jako Fastradę, Radosława Elisa jako Króla Karola, Lucynę Winkel jako Berthę, Macieja Zaruskiego jako Ludwika oraz Franka Trojanowskiego jako Teosia, zespół wokalny oraz orkiestrę.

Szczegółowa obsada znajduje się w jubileuszowym wydawnictwie, które zostało dołączone do płyty. Można w nim znaleźć mnóstwo niepublikowanych do tej pory zdjęć, teksty piosenek, rysunki kostiumów i zakulisowe wspomnienia, którymi podzielili się zarówno realizatorzy, jak i obsada.

Teatr Muzyczny, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze