Poznań: Targów Domów i Mieszkań nie będzie w marcu

Miały się odbyć w 14 i 15 marca, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem zarząd spółki Nowy Adres S.A., która jest organizatorem wydarzenia, zdecydował o ich przełożeniu.

“Zarząd spółki podchodzi z najwyższą powagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie” – czytamy w oświadczeniu. – “Dlatego mając na względzie bezpieczeństwo naszych wystawców, zwiedzających i pracowników, a także w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjęliśmy decyzję o przełożeniu poznańskiej edycji Targów Mieszkań i Domów na termin 23-24 maja 2020 roku.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie 23-24 maja 2020 roku spełniły Państwa oczekiwania”.

Spółka informuje też, że kupione już bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 23-24 maja 2020 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Można je też zwrócić przez oficjalną platformę sprzedaży biletów ToBilet.pl, na adres e-mail: info@tobilet.pl lub bilety@nowyadres.pl.

1
Dodaj komentarz

avatar
Dariusz Starkowski
Dariusz Starkowski

Kipna wszyscy kuzwa