Poznań: Szpital im. J. Strusia znów potrzebuje pomocy!

Szpital Zakaźny Szwajcarska fot. Sławek Wąchała
Pracownicy szpitala zakaźnego w Poznaniu od wiosny nie ustają w niesieniu pomocy i działają na pierwszym froncie walki z pandemią. Sytuacja w placówce jest stabilna, ale pojawiają się nowe potrzeby. Pomóżmy!

W ciągu ostatnich miesięcy pracownicy szpitala im. J. Strusia poświęcali cały czas i energię na walkę z pandemią. Ekipy lekarska i administracyjna zapewniają sprawne działanie szpitala, ale coraz więcej poznaniaków chciałoby pomóc placówce. Jak to zrobić?

Na tym etapie pandemii szpitalowi najbardziej potrzebne są: łóżka szpitalne wraz z materacami, koce, pulsoksymetry, termometry, ciśnieniomierze. Przydadzą się również pakowane przekąski (preferowane wysokoenergetyczne) oraz woda w butelkach.

Każdy, kto chciałby pomóc i ma taką możliwość, może zadzwonić pod numer 61 878 5730 lub wysłać mail na adres: zuzanna_kwiatkowska@um.poznan.pl

Przez cały czas można też wpłacać datki bezpośrednio na konto Szpitala: 58 1020 4027 0000 1302 1411 5358 – każda przekazana złotówka przyczyni się do zakupu niezbędnego sprzętu, wsparcia pracowników i zapewnienia opieki najbardziej potrzebującym.

UMP, el

Podziel się: