Poznań: Sylwestrowy Święty Marcin!

Jedzielnia na Świętym Marcinie
Powoli kończy się Betlejem Poznańskie, które trwa do 22 grudnia. Ale za to 28 grudnia rozpocznie się sylwestrowa zabawa na Świętym Marcinie.

Na ulicę zostanie przeniesiona część świątecznych i zimowych dekoracji, pojawią się stoiska gastronomiczne oraz wystawcy z rękodziełem i galanterią. Będzie można napić się grzanego wina, zjeść oscypka i wiele innych pyszności, a także kupić wyroby rękodzielnicze i galanteryjne w sylwestrowo-karnawałowym stylu – a wszystko to do 1 stycznia.

Nie zabraknie też atrakcji kulturalnych. „Sylwestrowy św. Marcin” to także szereg wydarzeń artystycznych dla dzieci i dorosłych. W programie znalazły się m.in. sylwestrowe animacje dla najmłodszych, warsztaty z robienia dekoracji, pokazy cyrkowe, warsztaty bębniarskie, a także koncerty, silent disco i potańcówki w rytmie latino.

28 grudnia o 16.30 warto zajrzeć na koncert i warsztaty bębniarskie, a o 18.00 – na gotowanie na żywo. 29 grudnia o 16.30 rozpocznie się koncert En La Sombra Latino i potańcówka w rytmach latynoamerykańskich, a 30 grudnia o tej samej porze – cyrkowe pokazy i warsztaty. 31 grudnia natomiast od godziny 16.00 stylistka będzie doradzała wszystkim chętnym odpowiedni sylwestrowy makijaż.

UMP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: