WOŚP Światełko do nieba fot. S. Wąchała

Poznań: Światełko do Nieba, czyli Tytka z Glancem

Tysiące podświetlonych torebek z namalowanym serduszkiem WOŚP uniosło się w górę punktualnie o 20.00. W tym roku w Poznaniu było nietypowe Światełko do Nieba.

Zazwyczaj są to fajerwerki albo pokaz świateł laserowych. tak wyglądają Światełka do Nieba we wszystkich miastach Polski w tę wyjątkową niedzielę o godzinie 20.00. Nie inaczej jak dotąd było w Poznaniu. W tym roku jednak wprowadzono zmianę i zamiast tradycyjnego Światełka do Nieba przygotowano Tytkę z Glancem.

Po zakończeniu licytacji prezydenckich i wręczeniu nagrody – ogromnego piernika, rozpoczęły się przygotowania do Światełka. Każdy z uczestników 28.Finału WOŚP już wcześniej dostał papierową torebkę z nadrukowanym serduszkiem WOŚP. O 20.00 miał ją nałożyć na telefon komórkowy i uruchomić opcję latarki. Podniesione w górę podświetlone czerwone serduszka utworzyły poznańskie Światełko do Nieba w tym roku.

Z pewnością było ciszej i oszczędniej. Ale czy ładniej? Jak oceniacie nowy pomysł na Światełko do Nieba?

Na zakończenie jeszcze dobra nowina: idziemy na rekord! Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformowała, że w Polsce zebrano już ponad 54 mln zł.

el fot. K. Adamska, S. Wąchała

28
Dodaj komentarz

avatar
Ewa Kwaśny
Ewa Kwaśny

Z glancem szneka a tytka ślywek

Anna Łukasik
Anna Łukasik

Bardzo fajnie to wyglądało. Świetny pomysł?

Ewa Senger
Ewa Senger

Brawo dla Poznania za pomysł. Fajnie wyglądają te świecące torebki (Tytki z glancem).?

Renata Donarska
Renata Donarska

Super pomysł,
bardzo ładnie wyglądają świecące tytki.

Krzysztof Górawski
Krzysztof Górawski

z glancem to chyba jednak sa szneki a nie tytki