Poznań: Summer Sky Festival

Summer Sky Festival fot. VP
Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego zaprasza 18 i 19 lipca na Summer Sky Festival. To letni cykl koncertów, kabaretów oraz stand-upów w piknikowej atmosferze na trawiastym parkingu.

Koncert otwarcia zagra wszechstronny i niesamowity człowiek orkiestra – Krzysztof Zalewski. Podczas Summer Sky Festival fani muzyka usłyszą aranżacje utworów z jego płyty, a także kilka nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Ze względu na pandemię przestrzeń Summer Sky Festival została odpowiednio zorganizowana, by zapewnić bezpieczeństwo gościom. Widzowie będą mieli do dyspozycji trzy strefy.

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Samochodowa – wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami.

Bilety: 105 zł (Strefa Vip), 90 zł (Strefa Standard) i 160 zł (Strefa Samochodowa).

Visual Production, el

Podziel się: