sobota, 24 lutego, 2024

Poznań: Summer Sky Festival 2021 zaprasza w czerwcu

Pierwszą edycję otworzył Krzysztof Zalewski, podczas drugiej na koncerty zapraszają Kult i projekt Sympho House. Impreza odbędzie się 18 i 19 czerwca na lotnisku Ławica.

Koncert zespołu Kult zaplanowano na 18 czerwca, na godz. 20.00. Koncert Sympho House, największych hitów muzyki house’owej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale DJ-a oraz wokalistów na żywo, odbędzie się 19 czerwca o tej samej godzinie.

Na uczestników koncertu będą też czekać specjalne strefy chilloutu, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się nie tylko podczas koncertu, ale również przed nim i po nim. To nie lada atrakcja dla miłośników before i after party. Wszystko to oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Pierwszy Summer Sky Festival odbył się latem 2020 roku w Poznaniu na lotnisku Ławica. Koncert otwarcia zagrał Krzysztof Zalewski. W roku 2021 organizator, agencja Visual Production z Poznania, zaprasza już nie tylko do Poznania, ale i do kilku innych miast Polski: Łodzi, Gdańska, Katowic i Krakowa.

Bilety na Summer Sky Festival 2021 można kupić na stronach visualproduction.pl. oraz ebilet.pl.

mat. pras.

Strona głównaKulturaPoznań: Summer Sky Festival 2021 zaprasza w czerwcu