Sławek Uniatowski The Best of fot. Sławek Wąchała

Poznań: Sławek Uniatowski w Sali Ziemi

Ten wokalista śpiewający barytonem, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista z Torunia wystąpił w Sali Ziemi MTP. To był ostatni koncert w Poznaniu przed wprowadzeniem przez rząd dodatkowych obostrzeń.

Podczas koncertu w Sali Ziemi w Poznaniu Artysta razem z zespołem w składzie Rafał Stępień, Tomasz Torres, Paweł Puszczało wykonał najlepsze przeboje ze swojego wieloletniego dorobku artystycznego, w tym Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i inne.

Publiczność reagowała żywiołowo, artyści zresztą również nie kryli radości z tego, że mogą występować na żywo przed publicznością. Koncert z uwagi na pandemię odbył się w trzecim już planowanym terminie, w reżimie sanitarnym z 25- procentowym wypełnieniem sali. Ale dzięki temu, że odbyły się dwa koncerty jeden po drugim, wszyscy chętni goście mogli być na nim i obcować z artystą i jego twórczością w bezpiecznych warunkach.

Był to ostatni taki koncert z publicznością w Poznaniu, przed praktycznie całkowitym zamknięciem kultury w naszym kraju. Organizatorem koncertu była agencja So Simple Group z Poznania.

S. Wąchała

5 5 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze