sklep Dino fot. Dino Polska SA

Poznań: Sklepy Dino poszerzają działalność – i będą czynne w niedzielę

Zarząd Dino Polska S.A. zarejestrował zmiany w statucie i jego placówki będą mogły świadczyć nowe usługi, między innymi pocztowe i kurierskie. A to oznacza, że sklepy będą mogły działać także w niedzielę.

Zarząd spółki w swoim bieżącym raporcie z 22 sierpnia poinformował, że dzień wcześniej Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji zmiany w statucie spółki dotyczących poszerzenia zakresu działalności spółki.

Nowe obszary to: działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych, działalność morskich agencji transportowych, działalność pozostałych agencji transportowych, pozostała działalność pocztowa i kurierska, pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych oraz działalność organizatorów turystyki.

Dzięki punktowi dotyczącemu działalności pocztowej i kurierskiej sklepy Dino będą mogły działać także w niedziele – tak jak obecnie robią to Żabki. Obecnie sklepy sieci Dino są otwarte od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach od 06:00 do 23:00. Sieć obecnie liczy 1302 sklepy – 84 nowe sklepy zostały otwarte w pierwszym półroczu 2020 r. Godziny otwarcia sklepów i gęstość sieci jest bardzo dobrym punktem wyjścia do poszerzenia działalności o usługi kurierskie i pocztowe.

el

1
Dodaj komentarz

avatar
Stef io254136
Stef io254136

bardzo dobra decyzja!