Poznań: Skarpetki w koziołki i maseczki w rogale do kupienia przez internet!

poznańskie gadżety fot. PLOT
Jeśli ktoś zapragnął posiadać owe typowo poznańskie gadżety, a zamknięcie sklepów z pamiątkami poznańskimi stanęło mu na przeszkodzie – teraz może to zrobić także przez internet.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna od kilku lat tworzy serię własnych pamiątek. Do tej pory słynne już skarpetki w koziołki czy maseczki w rogale świętomarcińskie można było kupić tylko w prowadzonych przez PLOT punktach informacji turystycznej przy poznańskim Starym Rynku i na Dworcu Głównym PKP. Teraz można zdobyć je także za pośrednictwem internetu.

– Decyzja o przyspieszeniu otwarcia sprzedaży przez internet to odpowiedź na liczne pytania o nasze produkty, napływające z kraju i zagranicy. To również poszukiwanie bezpiecznych kanałów sprzedaży w okresie pandemii covid-19 – tłumaczy Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT.

Sprzedaż ruszyła przez mający swe korzenie w Poznaniu serwis aukcyjny Allegro. Pamiątki są także dostępne w serwisie OLX. Jednocześnie trwają prace nad sklepem internetowym Poznan.travel.

W sprzedaży on-line pojawiają się w pierwszej kolejności produkty tworzone specjalnie dla PLOT i do tej pory dostępne wyłącznie w punktach informacji turystycznej, w tym wyjątkowa seria skarpetek i maseczek chroniących usta i nos. Dostępne są także gry dla dzieci z poznańskimi atrakcjami turystycznymi w roli głównej. Oferta internetowa pamiątek z Poznania i okolic będzie sukcesywnie wzbogacana.

UMP, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: