Radiowóz fot. policja

Poznań: Siedmioletnia dziewczynka wypadła z okna

Dziecko wypadło wczoraj z drugiego piętra jednego z budynków przy ulicy Tomickiego. Ma uszkodzony bark i nogi, ale jak na taki wypadek jest w zadziwiająco dobrym stanie.

Wypadek miał miejsce około godziny 14.00. Jak informuje Radio Poznań, w mieszkaniu była też matka dziewczynki i jej młodszy, około roczny, brat. Sprawę bada policja, ale wszystko wskazuje na to, że dziecko, wykorzystując fakt zajęcia matki młodszym braciszkiem, otworzyło sobie samo okno i wypadło na zewnątrz. matka, jak sprawdzili policjanci, była trzeźwa.

Szczęśliwie dziewczynka upadła w gęstą trawę, co złagodziło upadek i zmniejszyło obrażenia. Ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani przez matkę dziewczynki, określili jej stan jako dobry. Dziecko odniosło obrażenia barku i nóg, ale nawet nie straciło przytomności. Według świadków dziewczynka nawet nie płakała, tuliła tylko do siebie pluszowego misia. Ich zdaniem miała dużo szczęścia, że upadła na miękki trawnik – kilka metrów obok w resztkach trawy leży mnóstwo śmieci i pustych butelek. Gdyby upadła tam, jej obrażenia byłyby znacznie poważniejsze.

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze