Poznań: Rusza Poznań Game Arena (PGA). Zobacz program wydarzeń

1500 stanowisk do gry, 9 pawilonów z atrakcjami, 28 godzin rozrywki i przede wszystkim masa graczy. Do niedzieli będą trwały targi Poznań Game Arena.

PGA to impreza w której uczestnicy 80 tysięcy miłośników gamingu, esportu i nowych technologii. Dla tych, którzy w dniach 18-20 października zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowane są turnieje, konkursy, a także specjalne pokazy.

Podczas tegorocznej edycji zwiedzający będą mieli okazję spotkać ponad 220 wystawców, w tym czołowe marki ze świata gier. Dziesięć pawilonów pełnych multimedialnych atrakcji wypełni aż 1500 stanowisk do gier. Nie zabraknie również twórców niezależnych, którzy w strefie Indie Games zaprezentują 130 polskich i zagranicznych tytułów. O obsługę medialną wydarzenia zadba 420 przedstawicieli mediów, w tym 50 zagranicznych dziennikarzy.

Program wydarzeń Poznań Game Arena 2019

PIĄTEK 18 PAŹDZIERNIKA 2019  

12:00 Oficjalne otwarcie PGA 2019 i wręczenie nagród Acanthus Aureus – Pawilon 6 (Scena)
12:00 – 17:45 Polska Liga Esportowa – rozgrywki – Pawilon 5
13:00 CRYSTAL CANVAS – rozstrzygnięcie konkursu graficznego – Pawilon 6 (Scena)
14:00 DOOM ETERNAL – premiera – Pawilon 6 (Scena)
15:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3 – Pawilon 6 (Scena)
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 – Pawilon 7A
Cały dzień I Faza rozgrywek Farming Simulator League – Pawilon 5

SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA 2019

09:00 – 19:00 Polska Liga Esportowa – rozgrywki – Pawilon 5
09:15 ARP Games – prezentacja – Pawilon 6 (Scena)
11:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland – Pawilon 3
12:00 XBOX – prezentacja nowości
12:00 – 18:00 STARS4FANS – Pawilon 6
13:00 DOOM ETERNAL – premiera – Pawilon 6 (Scena)
od 13:00 Finały turnieju Actina Rocketmania Cup 2019 – Pawilon 8
14:00 NINTENDO – prezentacja nowości i premier – Pawilon 6 (Scena)
15:00 Klabater – prezentacja nowości
16:00 Dell – prezentacja
19:15 CEEEGA – gala wręczenia nagród – PCC (Sala Ziemi)
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 – Pawilon 7A
Cały dzień Farming Simulator League – Pawilon 5

NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA 2019

09:00 – 18:00 Polska Liga Esportowa – Finały – Pawilon 5
9:15 Game OPS – Prezentacja nowości – Pawilon 6 (Scena)
11:00 NINTENDO – prezentacja nowości i premier
11:00 – 18:00 STARS4FANS – Pawilon 6
12:00 – 14:00 PGA Genesis Cosplay Show – Pawilon 6 (Scena)
14:00 Koch Media – prezentacja gier Iron Harvest i Wasteland 3
15:00 Narodowa Drużyna Esportu – przedstawienie projektu
16:00 DOOM ETERNAL – premiera
Cały dzień Pokazy Cyberpunk 2077 – Pawilon 7A

PROGRAM STARS4FANS

SOBOTA
11:00 – Otwarcie bram
12:00 – Start imprezy
12:15 – Naruciak & Blowek
12:30 – Stuu
12:45 – Viki Gabor – koncert
13:15 – PNTCMZ – Jakub Żak – wyzwanie z widzami
13:40 – Medusa & Karol Bedorf
14:10 – Czuux – koncert
14:40 – Dawid Frank – zagadki dla widzów
15:00 – AniKa Dąbrowska – koncert
15:30 – Wojtek Gola & Boxdel
15:50 – Koreanka
16:10 – 4Dreamers – koncert
16:40 – Nanami Chan
17:00 – Marcin Dubiel
17:15 – Kruszwil
17:35 – Naruciak & Stuu & Blowek
18:00 – Zamknięcie imprezy

NIEDZIELA
11:00 – Otwarcie bram
12:00 – Start imprezy
12:20 – Naruciak
12:40 – Kuba Post
13:00 – Olivia Fok – koncert
13:30 – Jakub Żak – PNTCMZ Football
13:50 – DeeJayPallaside
14:20 – Czuux
14:40 – Blowek & Stuu
15:00 – Marcin Dubiel
15:15 – Kruszwil
15:30 – Cosplay Show
16:45 – Konkursy z nagrodami
17:10 – Dj Matey Set
18:00 – Zamknięcie imprezy

PREMIERY I PRZEDPREMIERY, NOWOŚCI

CDP – Pawilon 7A
Cyberpunk 2077 (pokazy w specjalnie zaaranżowanym kinie)
We wszystkie 3 dni – szczegóły na stoisku CDP
UBISOFT – Pawilon 7A
Watch Dogs Legion, Anno 1800, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2
KOCH MEDIA – Pawilon 5
Iron Harvest, Wasteland 3, GRID
CDP – Pawilon 7A
Farming Simulator 19 Edycja Platynowa
BETHESDA – Pawilon 5
DOOM ETERNAL
NINTENDO – Pawilon 8A
Luigi’s Mansion 3, Mario& Sonic at the Tokyo Olympic Game 2020
NINTENDO – Pawilon 8A
Ring Fit Adventure

INNE ATRAKCJE

ZOTT/MONTE – Pawilon 5
Rezi – Sobota 14:00-17:00
Gimper – Sobota 11:00 – 14:00
Agu – Niedziela 10:00 -13:00
Mandzio – Niedziela 13:00 – 16:00
LG/ACTINA – Pawilon 8
replika Czołgu T70 1:1, symulator Porsche, turnieje Asseto Corsa, EFT i RocketMania
LG/ACTINA – Pawilon 5
The Farm 51 i gra Chernobylite
ALSEN – Pawilon 8
pojedynki 1vs1 w Fifa 20 z zawodnikami Team Alsen
rozpiska turniejów: https://www.facebook.com/Alsenpl/
GENESIS – Pawilon 7
Turnieje free w grę Borderlands 3, Youtuberzy: LJay i Hunter, Premiera biurek i foteli dla graczy
XBOX – Pawilon 7A
Gears 5, Forza Horizon 4, Minecraft oraz 300 innych gier
ESKA – Pawilon 6
piątek 18.10.2019 – Turniej Overwatch, czyli jak ustrzelić I miejsce i super nagrody,
• sobota 19.10.2019 – Turniej Track Mania 2 Stadium, czyli szybko i wściekle po najwyższe trofea,
• niedziela 20.10.2019 – Turniej Leagues of Legends, czyli strategia kluczem do sławy.
OMEN – Pawilon 5
Spotkanie z OMEN Squad, Turniej Arcade 1on1, refleksomierz
CDP – Pawilon 7A
Pokazy Cyberpunk 2077, Control, Greedfall, The Surge 2, Dungeons& Dragons – Baldur’s Gate
KONTEL – Pawilon 7A
Sobota 17:00-19:00 – Medusa i Karol Bedorf
NINTENDO – Pawilon 8A
Ponad 30 tytułów: szczegóły TUTAJ
ALSEN/COOLER MASTER – Pawilon 8
Premiera myszki Cooler Master MM710 oraz bezprzewodowej klawiatury mechanicznej SK621

mat. pras. / NA

Dodaj komentarz

avatar