lodowisko Malta fot. POSiR

Poznań: Rusza lodowisko Malta! Bez maseczek!

18 listopada startuje lodowisko Malta. Sezonowy obiekt już stoi w tym samym miejscu co zawsze: w okolicach startu toru regatowego przy ul. Jana Pawła II.

Na lodowisku można nie tylko jeździć, ale też wypożyczyć łyżwy, skorzystać z usług instruktora nauki jazdy, wypożyczyć kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina lub foki. Na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

Przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni. W przestrzeniach poza taflą lodowiska konieczne jest zasłanianie ust i nosa – ale jazda na lodzie może się odbywać bez maseczki. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Zarządcy lodowiska – Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji – zwracają uwagę na zachowanie dystansu społecznego. Przed kasą pojawią się linie wyznaczające odstęp, a w szatni będzie udostępniana co druga szafka.

Od niedzieli do czwartku lodowisko będzie czynne w godz. 8:00 – 22:00, a w piątki i soboty o godzinę dłużej, czyli do 23:00. W piątki i soboty jazdę na łyżwach umili specjalnie dobrana muzyka i kolorowe oświetlenie lodowiska.

60 minut jazdy na łyżwach w dni powszednie, do godziny 15:30 to koszt 8 zł – za bilet normalny i 6 zł – za bilet ulgowy. Po godz. 15:30 ceny nieznacznie rosną (10 zł wynosi opłata za bilet normalny, a 8 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 13 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów.

POSiR, el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze