Poznań: Rowerem na Śródkę. Na festiwal dań „to go”

Sródka oświetlenie
„Wyciągamy rowery, przygotowujemy się do sezonu letniego, ruszamy na wycieczki i… na pyszne śródeckie jedzenie „to go” – zapraszają organizatorzy festiwalu. I zapewniają, że dla spacerowiczów i podróżujących innymi środkami lokomocji też się coś znajdzie.

Festiwal dań „to go” rozpoczyna się dziś o 10.00 rano i potrwa do 30 kwietnia, do 20.00. Zapraszają śródeckie restauracje: Piekarnia Chlebak- ul. rynek Śródecki 16a, Cybina13 – ul. Cybińska 13, DYNX Restauracja – ul. Ostrówek 12, Forno Italia – Caffé e Gelato – ul. Śródka 3/1, Hyćka – ul. rynek Śródecki 17, Ghiacci Cafe – ul. Bydgoska 2.

W każdym z lokali można zamówić danie w promocyjnej festiwalowej cenie 15 zł i dzięki temu poznać przeróżne śródeckie smaki w wersji na wynos – a przy okazji wesprzeć gastronomię, która jest w wyjątkowo trudnej sytuacji w czasie pandemii. Wszyscy chętni mile widziani na Śródce!

 


Warning: Undefined variable $style in /home/klient.dhosting.pl/siergiejpoz/tenpoznan.pl/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter-pro/class.php on line 4978