Rogalowe Muzeum Poznania z certyfikatem POT fot. Rogalowe Muzeum Poznania

Poznań: Rogalowe Muzeum z certyfikatem POT!

Polska Organizacja Turystyczna już po raz osiemnasty wybrała wczoraj najlepsze produkty turystyczne 2021 roku. Wśród zdobywców Certyfikatów POT znalazło się Rogalowe Muzeum Poznania.

To najważniejsze nagrody w branży turystycznej, więc otrzymanie ich jest wyróżnieniem – a warto dodać, że certyfikatem POT w Poznaniu mogą się jeszcze pochwalić tylko Festiwal Malta, Stary Browar oraz Brama Poznania.

„Jest to zasługa całego zespołu muzeum (obecnego i przeszłego), który nie szczędzi sił, by każdy pokaz był wyjątkowym przeżyciem dla naszych Gości” – napisali dumni i szczęśliwi szefowie muzeum na swoim Facebooku. – „Kłaniamy się nisko wszystkim, którzy przez ostatnie lata nas odwiedzali, wspierali, głosowali Ku chwale Poznania”!

Kapituła nagrody przyznała dziesięć Certyfikatów POT, a także jedno Wyróżnienie oraz Certyfikat Specjalny. Złoty Certyfikat 2021, czyli „turystycznego Oscara” otrzymało Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis.

– Posiadanie Certyfikatu POT to ogromny prestiż i potwierdzenie jakości turystycznych doznań – mówił Rafał Szlachta, prezes POT. – Podnosi on rangę produktu turystycznego, wzmacnia pozycję w oczach klientów. Jego wpływ na prowadzone kampanie promocyjne jest z marketingowego punktu widzenia nieoceniony.

Źródło: POT

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze