Poznań: Remonty ulic i chodników – zmiany w organizacji ruchu!

roboty fot. ZDM
Prace przy przyłączu cieplnym na Kochanowskiego, rozbudowa ulicy Cyniowej i remont chodnika na Lubieńskiej. Tu zaczynają się remonty w poniedziałkowy poranek.

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że od 28 września do 12 października w związku z budową przyłącza cieplnego do budynku zwężana miejscowo będzie jezdnia ul. Kochanowskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Poznańską oraz wygradzane będą miejsca postojowe w rejonie prac. Ruch odbywać się może po płycie przejazdowej i kładce dla pieszych. ZDM prosi też kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych czasowym zakazem parkowania.

Również 28 września rozpocznie się rozbudowa ulicy Cyniowej, która potrwa do 20 listopada. W czasie prac zamykane będą odcinki powyższej ulicy między skrzyżowaniami z ul. Gerberową i Astrową. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji. Objazd wyznaczono ulicami sąsiednimi: Stokrotkową, Macierzankową i Malwową.

28 września rozpocznie się również remont chodnika przy ulicy Lubieńskiej na Podolanach. Remont potrwa dwa tygodnie i w tym czasie piesi będą napotykać na miejscowe utrudnienia na miejscu prac remontowych. Remont finansowany jest ze środków Rady Osiedla Podolany.

ZDM, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: