Poznań: Przyłbice dla szpitala przy Polnej

Pomoc dla Polnej fot. GPSK
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny dostał dziś wyjątkowe prezenty: przyłbice dla pracowników szpitala. I to ponad 100 sztuk!

„Kochani, kolejne cudowne wiadomości!” – piszą uradowani lekarze w mediach społecznościowych. – „Otrzymaliśmy ogromnie dla nas ważne wsparcie w postaci przyłbic dla naszego personelu. 100 sztuk dostarczyła nam firma P11 Group, a kolejne 18 sztuk (pierwsza partia) dostarczyła nam dzielna załoga Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kwiatowe Poznań. Przyłbice otrzymane od strażaków drukowane są na drukarkach 3D”.

Lekarze z Polnej przypominają, że środki ochrony osobistej to teraz najważniejsze, co może uchronić ich przed zachorowaniem – przypomnijmy, że to do tego szpitala, jak o tym informowaliśmy, będą trafiać pacjentki w ciąży z koronawirusem i to tu będą się rodziły ich dzieci. Także do tego szpitala będą przewożone noworodki chore na Covid-19, Tymczasem jeszcze do niedawna szpital nie miał na stanie żadnych środków ochrony osobistej i prosił poznaniaków o wsparcie w mediach społecznościowych. A poznaniacy jak zawsze dopisali…

el

Podziel się:

Ostatnio dodane: