Pomoc dla Polnej fot. GPSK

Poznań: Przyłbice dla szpitala przy Polnej

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny dostał dziś wyjątkowe prezenty: przyłbice dla pracowników szpitala. I to ponad 100 sztuk!

“Kochani, kolejne cudowne wiadomości!” – piszą uradowani lekarze w mediach społecznościowych. – “Otrzymaliśmy ogromnie dla nas ważne wsparcie w postaci przyłbic dla naszego personelu. 100 sztuk dostarczyła nam firma P11 Group, a kolejne 18 sztuk (pierwsza partia) dostarczyła nam dzielna załoga Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kwiatowe Poznań. Przyłbice otrzymane od strażaków drukowane są na drukarkach 3D”.

Lekarze z Polnej przypominają, że środki ochrony osobistej to teraz najważniejsze, co może uchronić ich przed zachorowaniem – przypomnijmy, że to do tego szpitala, jak o tym informowaliśmy, będą trafiać pacjentki w ciąży z koronawirusem i to tu będą się rodziły ich dzieci. Także do tego szpitala będą przewożone noworodki chore na Covid-19, Tymczasem jeszcze do niedawna szpital nie miał na stanie żadnych środków ochrony osobistej i prosił poznaniaków o wsparcie w mediach społecznościowych. A poznaniacy jak zawsze dopisali…

el

1
Dodaj komentarz

avatar
Maggie
Maggie

Kochani!!pokonamy to! A dzieciaczki niech rodzą się duże i zdrowe!!! Wszystkim zdrowia Zycze!!!badzmy dobrzy, pomagajmy!! Brawa służba zdrowia!!! To wy powinniście zarabiać duże pieniądze a nie niedouczeni pseudo biznesmeni?