Poznań: Przez centrum miasta przejdzie Pokutny Marsz Różańcowy

Marsz wyruszy z Kościoła pw. Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej o 13.30 i przejdzie przez centrum miasta na Franciszkańską. Organizuje go Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.

Zanim rozpocznie się marsz, w kościele przy Krakowskiej o 12.30 zostanie odprawiona msza za ojczyznę. Dopiero po niej Pokutny Marsz Różańcowy wyruszy w drogę, by przez Półwiejską, Wiosny Ludów, Podgórną, Wrocławską, Gołębią, Świętosławską, Stary Rynek, Szewską, Żydowską i Dominikańską dotrzeć na ulicę Franciszkańską, gdzie nastąpi zakończenie marszu. Po drodze uczestnicy będą się zatrzymywać na modlitwę w znajdujących się po drodze kościołach.

“Biorąc udział we Mszy Świętej i w Marszu chcemy przepraszać Boga i Maryję, Królową Polski za niewypełnione do dziś Jasnogórskie Śluby Narodu, sformułowane przez Prymasa Polski Stefana kard. Wyszyńskiego a złożone uroczyście 26 sierpnia 1956 r. Zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest, jaką drogą pójdzie nasza Ojczyzna.

Czy drogą naszych Ojców, silnych wiarą, którzy na co dzień kierowali się Dekalogiem a w trudnych momentach życia i naszej historii w modlitwach błagalnych zwracali się do naszej Królowej, Maryi.
Czy może drogą proponowaną nam przez bezbożny świat, drogą bez Boga, bez szacunku dla życia poczętego, bez norm moralnych, gdzie wszystko jest dozwolone, gdzie nie ma szacunku do naszych rodzin i naszej własności, której jesteśmy pozbawiani przez skorumpowanych polityków i banksterów”.

Z powodu marszu kierowcy musza się liczyć z utrudnieniami z przejazdem oraz parkowaniem w okolicach Starego Rynku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15.00.

KrucjataRóżańcowa za Ojczyznę, el

17
Dodaj komentarz

avatar
Claudia Duda
Claudia Duda

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral idź z kolegą 😀

Daniel Gajowiecki
Daniel Gajowiecki

Wypierdalać szatany nieczyste

Krystyna Płowiec
Krystyna Płowiec

Napewno nie ze mna…

Jerzy Jarlaczyk
Jerzy Jarlaczyk

Szkoda na to szczępić język, a wszelkim przeciwnikom mówię ZIGNOROWAĆ , niech pozostanie bez echa !!!

Małgorzata Jasińska
Małgorzata Jasińska

Pójdą na kolanach??????