Poznań: Przejażdżka z prezydentem Jaśkowiakiem. Dla WOŚP

Prezydent Poznania regularnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zaoferował na licytację do wyboru: wspólną przejażdżkę rowerową lub bieg po mieście.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zaproponował partię szachów, zresztą można było zagrać z prezydentem w tę królewską grę także podczas finału WOŚP. Dwa lata temu był to trening bokserski. W tym roku można się z prezydentem albo przejechać rowerem – albo przebiec po mieście.

– Rzeczą bliską mojemu sercu jest sport, a deficytową czas, dlatego w tym roku w ramach aukcji WOŚP proponuję i zapraszam na wspólną przejażdżkę rowerową po Poznaniu, czy też po okolicach, lub bieg na dystansie 5 km – mówi prezydent. – Ponieważ jestem jeszcze w wadze superciężkiej, więc tempo na pewno nie będzie forsowne. Zachęcam do udziału w licytacji. Zbieram jak zawsze na szczytny cel. Liczę na państwa wielkoduszność.

Aukcja trwa do końca stycznia, do godziny 19.45 i aby wziąć w niej udział, wystarczy wejść na jej stronę internetową. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

UMP

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze