Poznań: Protest przeciwko… plandemii

Zakończenia „plandemii”, niszczenia gospodarki oraz dyktatury przejawiającej się zamykaniem ludzi w domach żądają organizatorzy jutrzejszego protestu na Starym Rynku. Jedną z organizatorek jest Justyna Socha ze stowarzyszenia Stop Nop.

Jego uczestnicy kwestionują samo istnienie pandemii koronawirusa. Żądają zakończenia „plandemii”, a także podawania prawdziwych faktów o koronawirusie. Ich zdaniem media zaniżają liczbę osób protestujących przeciwko ograniczeniom, jakie wprowadził rząd w Polsce ze względu na pandemię, nie dopuszczają też do głosu niezależnych ekspertów, którzy mają inne zdanie na temat pandemii niż cytowani lekarze epidemiolodzy.

Każdy może wziąć udział w demonstracji i może przynieść ze sobą ulotki i plakaty, by wyrazić swoje zdanie.

Demonstracja rozpocznie się o godzinie 17.00 i ma się odbyć jednocześnie w kilku miastach, między innymi w Krakowie i Szczecinie. Zapowiedziany jest już także ogólnopolski protest, który odbędzie się 12 września w Warszawie. W stolicy uczestnicy będą protestować przed siedzibą telewizji, by zamanifestować w ten sposób swoje dążenie do prawdy o koronawirusie, a także pokazać swój sprzeciw wobec wprowadzaniu epidemicznych ograniczeń niezgodnie z Konstytucją.

el